Contacten

De leden van het FOP vertegenwoordigen de verschillende deelsectoren van de Belgische pleziervaartsector op het overlegplatform. Indien u uw stem wilt laten horen kan dat via de leden.

 

In onderstaande lijst vindt u de contactgegevens van de leden en de deelsector die zij vertegenwoordigen.

 

LEDENLIJST FEDERAAL OVERLEGPLATFORM VOOR DE PLEZIERVAART

(MB van 1 oktober 2019)

NAAM

VOORNAAM

EMAIL

Afgevaardigden van de Federale Overheidsdienst MOBILITEIT EN VERVOER

VOORZITTER

Claeyssens

Peter

peter.claeyssens@mobilit.fgov.be

ONDERVOORZITTER

Van Den Borre 

Koen

koen.vandenborre@mobilit.fgov.be

Wackenier

Bart

bart.wackenier@mobilit.fgov.be

LEDEN

Vertegenwoordigers van de beroepssector inzake de pleziervaart

Peetroons

Carlo

altair@skynet.be

Monsieur 

Philippe

voorzitter@nautiv.be

Vertegenwoordigers van de gebruikersverenigingen inzake de pleziervaart op de zeewateren

Machiels

Guido

guido.machiels@skynet.be

Ruelle

Didier

didier_ruelle@hotmail.com

Vertegenwoordigers van de gebruikersverenigingen inzake de pleziervaart op de binnenwateren

Huyge

Jean-Pierre

navigation.jphuyge@gmail.com

Mens

Willy

willymens@skynet.be

Onafhankelijke experten die blijk geven van hun bijzondere kennis van de pleziervaart

De Jonge

Pit

info@shiptoshore.be

Hocke

Sylvie

sylviegui@gmail.com

Van Den Keybus

Paul

paulvandenkeybus@telenet.be

Vertegenwoordiger van de jeugdverenigingen

Van Nevel

Luc

luc.vannevel@skynet.be

Vertegenwoordiger van de brandingssporten

Maenhaut

Tommy

tommy@wwsv.be

Vertegenwoordiger Vlaams Gewest

Turf

Sim

sim.turf@mow.vlaanderen.be

PLAATSVERVANGENDE LEDEN

Vertegenwoordigers van de beroepssector inzake de pleziervaart

Janssens

Ludo

ludo.janssens@nautibel.be

Van Der Ween

Rudy

Rudy.VanderWeen@stad.gent

Vertegenwoordigers van de gebruikersverenigingen inzake de pleziervaart op de zeewateren

De Baere

Max

info@wsklum.be

Rome

Robert

rrome@skynet.be

 

Vertegenwoordigers van de gebruikersverenigingen inzake de pleziervaart op de binnenwateren

Dereuddre

Eartha

voorzitter@vpf.be

Jasienski

André

andre.jasienski@gmail.com

 

Vertegenwoordiger van de jeugdverenigingen

Schoenaers

Vincent

vsschoenaers@hotmail.com

 

Vertegenwoordiger van de brandingssporten

Lescrauwaet

Alain

directeur@wwsv.be